O Kolibe

Pravá Slovenská koliba, ktorá Vám ponúka tie najlepšie špeciality zo slovenskej kuchyne

Chceme, aby náš hosť nebol hosť,, ale náš priateľ. Chceme aby sa cítil ako u starej mami. Veď stará mama,, pekne nás zvíta, pohladí na duši, do sýtosti nachová, napečie dobroty... No a keď príde čas odchodu, to sa už začína krútiť čo by nám nabalila, aby ešte ulahodila naším bruškám. Nakoniec sa s nami pekne rozlúči a my odchádzame úplne spokojní a rozmýšľame, kedy starú mamu opäť navštívime.

O Kolibe

Domáca Pekáreň

Súčasťou Koliby je aj pekáreň, kde každý deň pripravujeme čerstvé pekárenské výrobky. Pečieme v pravej murovanej peci a podľa tradičných receptov bez pridania akýchkoľvek farbív a konzervačných látok. Čerstvý domáci chlebík, slané a sladké koláče si môžete vychutnať priamo u nás, alebo Vám ich náš personál ochotne zabalí so sebou.

Detský kútik

Nezbúdame ani na našich najmenších zákaníkov a preto máme pre nich pripravený jeden z najväčších detských kútikov na strednom Slovensku. Zabaviť sa môžu na agátových preliezkach, hojdačkách, šúchačke, domčeku, pieskovisku, alebo si zaskákať na trampolíne priamo pri letnej terase.

Mini ZOO

K pravému "zážitku z Horehronia" nesmú chýbať ani domáce zvieratká z našej Mini Zoo. U nás máte možnosť pozrieť si naživo koníka 'Čejena', poníka 'Barbie', páva 'Kuka' alebo aj ovečky či kozičky. Tak ako si to pamätáte u starej mami.

Slamená maštaľ

V lete 2012 sa u nás stretli dobrovoľníci a pod vedením profesionálov z neziskovej organizácie Organika si vyskúšali, ako postaviť dom z balíkov slamy. Priamo na mieste nakopali hlinu, spracovali ju aby sa dala použiť ako omietka a počas troch mesiacov postavili pre naše zvieratká nový domov. Bližšie informácie a viacej fotiek TU: